Blog

Bezpečnostný certifikát našich veží

Bezpečnostný certifikát našich veží Veže Zoody spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy a sú označené CE (Communauté Européenne).

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aký lak zvoliť?

Farebný, či bezfarebný? A aký odtieň? Predstavujeme naše laky. Často sa nás pýtate na fotky konkrétnych lakov, práve preto, aby ste si dokázali zladiť vežu s kuchyňou, alebo iným nábytkom. Pevne veríme, že tieto fotky pomôžu pri rozhodovaní :).

Čítajte viac... Komentáre: 0

Dvojičková veža, alebo dve samostatné?

Dvojičková veža, alebo dve samostatné? Či už máte doma dvojičky, alebo detičky s malým vekovým rozdielom, v tomto článku sa pokúsime vyriešiť dilemu, akú vežu zvoliť.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo učiaca veža Zoody?

Prečo učiaca veža Zoody? Rozmýšľate nad kúpou učiacej veže? Presvedčíme Vás o tom, že Zoody je tá pravá.

Čítajte viac... Komentáre: 13

Prečo učiacu vežu? 14 dôvodov, prečo by u vás nemala chýbať

Prečo učiacu vežu? 14 dôvodov, prečo by u vás nemala chýbať Neviete sa rozhodnúť, či je učiaca veža to, čo pre svojho drobca potrebujete? Pripravili sme pre vás niekoľko dôvodov, ktoré vás presvedčia, že je to skvelá investícia na niekoľko rokov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Učiaca vežička pre vaše dieťatko: objavuje svet a je pri vás, aj keď varíte

Rozvíjať schopnosti dieťatka je veľmi dôležité. Dieťa potrebuje mamu, ktorá sa oň stará, a čo najviac stimulácie zo strany prostredia. Vyskúšajte učiacu vežu. Vaše dieťatko sa na vežičke učí novým veciam.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Palacinky

Palacinky Poznáte dieťa, ktoré nemá rado palacinky? My veru nie :) podelíme sa s vami o náš overený recept, ktorý všetkým doma veľmi chutí.

Čítajte viac... Komentáre: 1

  • 1
  • 2