Prečo investovať do veže Zoody?

Prečo investovať do veže Zoody?

Od našich potenciálnych zákazníkov dostávame často jednu otázku:

Prečo je cena tak vysoká?

veza

Mnoho ľudí sa pýta, prečo je kus dreva taký drahý? Niektorí siahnu radšej po lacnejšej verzii z inzerátu, niektorí si urobia vlastnú verziu veže z IKEA schodíka.

Predtým, ako sa tomu budeme venovať, predstavte si nasledovné: plánujete si kúpiť nové auto. Kúpite radšej overenú značku, alebo takú, o ktorej nikto nikdy nepočul? 

Pokiaľ ide o dôležité veci v živote, všetci chceme to najlepšie. Pevne veríme, že veža Zoody je jednou z týchto vecí.

Je to investícia do psychického aj fyzického vývoja vášho dieťaťa, posilnenia jeho schopnosti objavovať svet, napĺňania jeho zvedavosti,.... Učiacu vežu budete používať denne niekoľko rokov. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou vášho domova. Je teda zrejmé, že chcete, aby bola kvalitne vyhotovená a zároveň aj vkusnou súčasťou vášho domova.

Tu je niekoľko hlavných dôvodov, prečo sa domnievame, že veža Zoody je tou pravou:

1. Vysoko kvalitné materiály - na všetky naše veže používame iba kvalitné materiály z masívneho smrekového (pri Korytnačke bukového) dreva. Tieto sú ručne vyberané od overeného dodávateľa v Európe. Toto drevo vydrží dlhšie ako akýkoľvek druh preglejky.

veza

2. Veža je hneď pripravená na používanie, nevyžaduje žiadnu prácu - stačí ju iba vybaliť a môžte ju používať. Nie sú potrebné žiadne nástroje, ani zručnosti. Šetrite svoj čas na dôležitejšie veci, ako je varenie a pečenie so svojimi blízkymi ❤️️

Okrem toho nepoužívame žiadne skrutky, šroby, klince. Nebudete potrebovať žiadny skrutkovač, vŕtačku, manuály, nebudú vám chýbať žiadne diely. Jedná sa o jednoduchý čistý dizajn.

veza

3. Výškovo nastaviteľná - naše veže sú vyrobené tak, aby mohli rásť s vašim dieťatkom. Pomocou výškovo nastaviteľného stupienku môžu vežu Zoody používať deti vo veku od 1 do 5 rokov. Naše deti používali svoje veže až do 6 rokov a stále ju často vyberú vtedy, keď potrebujú dočiahnuť na vysoké skrinky :).

vyska

Ak si zvolíte výrobu veže z IKEA schodíka, táto nemá nastaviteľnú výšku a preto sa čoskoro môže stať, že bude pre dieťa príliš vysoká a nebude možné ju bezpečne používať.

4. Extrémne bezpečná - Naše veže spĺňajú naprísnejšie európske bezpečnostné normy CE. Práve to je zárukou toho, že sa nemusíte obávať toho, keď bude dieťatko vežu olizovať, chytať rúčkami, každodenne používať. 

Na našich vežiach nenájdete žiadne ostré hrany, žiadna trieska z veže sa nikdy nezachytí do nožičky vášho drobca. Vďaka vyberateľným bezpečnostným tyčkám, ktoré sú poistené proti vybratiu nehrozí, že by dieťatko spadlo dozadu.

Inovatívny dizajn bezpečnostných tyčiek zabezpečuje, že ich dieťatko nedokáže samé vybrať.

5. Je pekným doplnkom vašej domácnosti - vežičku pre vás pripravíme na mieru, dokonalo zapadne do vašej kuchyne. Pozrite si našu fotogalériu a nájdete mnoho ďalších krásnych vežičiek. Čo myslíte, ktorá je krajšia:)? 

ikeazoody

 

5. Má bezpečnostný certifikát -Veže Zoody spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy a sú označené CE (Communauté Européenne).

Každý chce pre svoje dieťatko to najlepšie a v prípade učiacej veže, chce samozrejme vybrať tú najbezpečnejšiu.

Aby sme dokázali, že sú naše veže naozaj bezpečené a získali označenie CE, museli prejsť mnohými prísnymi testami a skúškami.

Hoci učiaca veža nespadá pod produkty, ktoré toto označenie musia mať, my sme sa rozhodli ísť touto cestou a certifikát pre naše veže získať, aby sme ubezpečili našich zákazníkov, že Zoody veže sú naozaj bezpečné a sú tou najlepšou voľbou pre detičky.

Všetky naše veže preto poputovali do špeciálneho laboratória, kde boli podrobené rôznym skúškam. Naše veže oficálne spĺňajú normy:

ČSN EN 71-1+A1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti

STN EN 71-3 + A1 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov

re

 

Bude vám v peňaženke chýbať pár centov?

Pevne veríme, že kúpa našej veže je skutočne výhodná. Poďme si to dokázať malou matematikou.

Povedzme, že sa rozhodnete vyrobiť si vlastnú vežu. Stále potrebujete zohnať materiál ako drevo, skrutky, matice, náter na vonkajšiu úpravu atď. Predpokladajme, že už máte k dispozícii všetky pracovné nástroje - vŕtačku a pod., takže tie kupovať nemusíte.

Aj napriek tomu, však musíte zakúpiť materiál a investovať do výroby svoj vlastný čas a energiu a tak vás, vlastnoručne vyrobená veža, vyjde povedzme 30-50€. Štandardná nelakovaná veža Zoody, začína na cene 89€, čo je iba o cca 40€ menej. 

Alebo na to poďme iným spôsobom a predpokladajme, že máte iba jedno dieťa a vežu budú používať až do veku 5 rokov (teda približne 4 roky). Za predpokladu, že vežu budete používať každý druhý deň, získate 182 dní v roku. Používanie veže týmto spôsobom 4 roky = 728 dní.

To znamená, že ak vás veža bude stáť 89€ / 728 dní používania = 12 centov za deň.

Všimli by ste si, že vo vašej peňaženke chýba 12 centov? 

zoody veza

K našej veži dostanete faktúru a predĺženú záruku 36 mesiacov, preto ak sa vyskytne akýkoľvek problém, máte istotu, že na mail vždy odpíšeme a telefón vždy zodvihneme. Bude to tak však aj vtedy, ak si vežu zakúpite u neovereného predajcu s cieľom ušetriť pár €? Myslite pri výbere na to, že neviete odkiaľ pochádza materiál, že nemáte istotu, že sú použité farby pre deti nezávadné a či je naozaj bezpečná.

Kvalita našej veže sa nemení ani po rokoch a tak ak sa rozhodnete mať druhé dieťa, tretie, atď.,veža bude súčasťou vášho domova ešte o toľko rokov dlhšie. Môžete ju dokonca predať na inzerát, akonáhle ju už nebudete potrebovať, čo znamená, že sa vám vráti časť investície.

zoody veza

A preto veríme, že investícia do učiacej veže Zoody je naozaj opodstatnená :). Vyberte si tú svoju už dnes:

 Veze