Naše služby

Myšlienka učiacej veže sa u nás zrodila zvedavosťou našich dvojčiat, ktoré mali v tej dobe skoro 1,5 roka. Držať obe dvojčatá na rukách a pritom pracovať v kuchyni nebolo ideálne a vtedy sme objavili túto skvelú pomocníčku a rozhodnutie vyrobiť si vlastné učiace veže bolo na svete. Dvojičky si veže okamžite obľúbili a stali sa každodennou súčasťou nášho života, počas tohto používania sme vychytali nedostatky a postupne prichádzali s nápadmi, ako ich ešte zlepšiť. 

deti

Výroba veží sa pre nás stala prácou, ktorá nás napĺňa a je zároveň naším koníčkom, venujeme sa jej už niekoľko rokov. Hoci už majú naše dvojičky vyše 6 rokov, stále sú u nás veže naplno využívané a preto vieme, že učiaca veža je skvelou investícou do vášho dieťatka na viac rokov.

Ako rodičia dvojiciek vieme, že kupovať všetko dvojmo nie je vždy jednoduché a preto sa u nás zrodila myšlienka veže pre dvojičky. Táto veža šetrí nie len miesto v kuchyni, ale aj peňaženku rodičov. Naše dvojickove veže sú úplne prvé originály svojho druhu.

Deti

Požiadavky zo strany našich zákazníkov sa začali rozširovať aj na iné drevené produkty a preto sme svoj sortiment začali postupne rozširovať. Všetky naše výrobky vyrábame s láskou a sme otvorení akýmkoľvek novým nápadom.

A ako vznikol názov Zoody? Naše deti milujú zvieratká, keďže naším prvým produktom bola Učiaca veža Žirafa, rozhodli sme sa v tomto smere pokračovať a všetky naše výrobky majú názov po niektorom zo zvieratiek.

veza

A prečo sa rozhodnúť pre naše produkty? 

bezpecnost

Bezpečnosť

Naša učiaca veža je bezpečnou pomôckou pre vaše zvedavé detičky. Na zadnej strane veže sú dve vyberateľné bezpečnostné zarážky, ktoré zabraňujú vypadnutiu. Keď vaše dieťatko získa väčšiu istotu pohybu, môžete zarážky jednoducho odstrániť. Naša učiaca veža je vyrobená tak, aby bola pre vaše dieťatko maximálne bezpečná – nemá ostré rohy ani žiadne výčnelky, o ktoré by sa mohlo zachytiť alebo zakopnúť, všetky jej hrany sú zaoblené.

 

kvalitaKvalita

Používame iba kvalitné drevo.Všetky naše veže sú robené ručne a kladieme dôraz na každý detail, preto nemajú žiadne viditeľné spoje a hrany sú zaoblené. Veža od nás bude investíciou do vášho dieťatka na niekoľko rokov. Pozrite si v našej fotogalérii kvalitu vyhotovenia a posúďte sami.

 

polohovatelnostPolohovateľnosť

Chcete, aby vaše dieťatko učiacu vežu využívalo čo najdlhšie? V tom prípade určite oceníte možnosť polohovania platformy učiacej veže – veža sa doslova prispôsobí rastu vášho drobca. Keď váš malý pomocník alebo pomocníčka podrastie, jednoducho posuniete platformu o niečo nižšie. Štandardná výška veže je 90 cm a platformu je možné nastaviť do troch výšok - 25cm, 37,5cm a 50cm.

 

kvalita

Ručná výroba

Naše učiace veže sú ručne vyrobené a každá z nich je originál. Kusová výroba umožňuje prispôsobiť výšku učiacej veže vašim individuálnym požiadavkám, napríklad podľa výšky vašej kuchynskej linky Našim zákazníkom sa snažíme vyhovieť v každom smere a preto sa na nás obráťte aj ak máte akúkoľvek špeciálnu požiadavku na úpravu veže. Rovnako si môžetevybrať z viacerých povrchových úprav, farieb a doplnkov.

 

nezavadnostNezávadnosť

Vieme, že naši drobci radi všetko ochutnávajú. Preto na povrchovú úpravu našich učiacich veží, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva, používame iba farby a laky na prírodnej báze, určené na detské hračky. Všetky látky, ktoré používame, sú ekologické a certifikované na takéto použitie.

 

rychlostRýchlosť dodania

Chcete mať svoju vežu u seba už cez víkend? To celkom chápeme! Preto učiace veže dodávame už do pár dní od zadania objednávky.

 

kvalitaOverená kvalita

Kúpou produktov Zoody, od nás bdržíte vysokokvalitný produkt s garanciou dlhej životnosti.
Ak ste u nás nenašli produkt, o ktorý by ste mali záujem, alebo potrebujete poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

no alt