Dvojičková učiaca veža Sloník

Dvojičková učiaca veža Sloník

Polohovateľná CE bezpečnostný certifikát

Polohovateľná veža určená pre dvojičky a súrodencov.

103,50 € s DPH

115 € s DPH Zľava 11,50 €

Výrobca: Zoody

Ako prví na Slovensku, či v Čechách, sme vám priniesli dvojičkovú učiacu vežu.

Učiaca veža Zoody spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy a získala označenie CE. Čo všetko sme testovali, aby sme dokázali, že je pre dieťatko naozaj bezpečná, sa dočítate v našom blogu.

ce

Mať v kuchyni dve učiace veže môže byť priestorovo, aj finančne náročné a preto sme prišli s myšlienkou veže pre dve deti, ktorá ušetrí peniaze aj miesto v kuchyni. Detičkám zároveň rozvíjate schopnosť empatie a spoločného fungovania so súrodencom. 

 dvojicky

Dvojičková veža Sloník má vzadu 3 bezpečnostné vyberateľné zarážky, ktoré zabránia vypadnutiu. Zarážky majú poistky, aby ich najmenšie deti nevedeli vytiahnuť. Pri starších deťoch je možné zarážky úplne odložiť.

 veza

Polohovateľná učiaca veža rastie s vašim dieťatkom. Má tri polohy, ktoré prispôsobíte jeho výške. Pre najmenšie deti je určená vrchná poloha vo výške 50 cm, stredná poloha je určená pre deti do 4 rokov vo výške 37,5cm a najnižšia poloha je pre starších pomocníkov je vo výške 25 cm. V prípade súrodencov s vekovým rozdielom, odporúčame prispôsobovať výšku staršiemu z detí.

polohy

 

Štandardná výška veže je 90 cm, jej výšku však radi prispôsobíme vašim požiadavkám.

veza

Vaša vežička môže byť unikát len pre vášho drobca a my ju radi ozdobíme jeho menom.

Meno

 

Povrchová úprava je pre vežu veľmi dôležitá, zabezpečuje to, že bude chránená pred nečistotami, vlhkosťou, či mastnotou. Na výber máme až 30 farieb, alebo môžte zvoliť bezfarebný lak.

vzorkovnik

 

Pri výbere svetlého farebného prevedenia (biela, slonová kosť, žltá, svetlomodrá, svetlofialová a pod) nezabudnite na to, že môže byť vidieť štruktúru dreva a farby nebudú úplne prekrývať jeho kresbu. Ak sa vám táto prírodná vlastnosť dreva nepáči, odporúčame zvoliť tmavšiu farbu, ktorá spoľahlivo zakryje všetky kresby dreva.

farbenie

 

Ak sa vám prirodzený vzhľad dreva páči, odporúčame zvoliť bezfarebný, alebo farebný lak, ktorý jeho kresbu ešte zvýrazní.

lak

Veže sú spájané drevárskym spojom - nehrozí teda, že dôjde časom k jej rozkývaniu vplyvom posúvania šrobov. Nenájdete na nej žiadne ostré hrany a jej povrch je prispôsobený najjemnejším detským rúčkam a nôžkam.

nôzky

 

Úchopníček ochráni vašu vežičku pred rastúcimi detskými zúbkami, či špinavými rúčkami. Úchopníček sa dá jednoducho zvliecť, vyprať a opäť nasadiť na vežu.

uchopnicek

 

 Viac informácií o dvojičkovej veži nájdete v našom blogu Dvojičková veža

 

Je veža dostatočne veľká pre vaše dve detičky? Samozrejme! Všetky rozmery nájdete v spodnej strane popisu v časti "Doplnkové informácie". 

 

Štandardná výška: 90 cm
Šírka: 64 cm
Platforma: 55 x 20 cm
Výška stupienkov: 50, 37,5 a 25 cm
Hĺbka: 36 cm
Nosnosť: 100 kg
Drevo: Smrek

Odporúčame dokúpiť