Bezpečnostný certifikát našich veží

Veže Zoody spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy a sú označené CE (Communauté Européenne).

Bezpečnostný certifikát našich veží

Každý chce pre svoje dieťatko to najlepšie a v prípade učiacej veže, chce samozrejme vybrať tú najbezpečnejšiu.

Aby sme dokázali, že sú naše veže naozaj bezpečené a získali označenie CE, museli prejsť mnohými prísnymi testami a skúškami.

Hoci učiaca veža nespadá pod produkty, ktoré toto označenie musia mať, my sme sa rozhodli ísť touto cestou a certifikát pre naše veže získať, aby sme ubezpečili našich zákazníkov, že Zoody veže sú naozaj bezpečné a sú tou najlepšou voľbou pre detičky.

ce

Čo je vlastne označenie CE?

CE (Communauté Européenne resp. Conformité Européenne) značenie je potvrdením toho, že výrobok je v súlade s príslušnými základnými požiadavkami európskych technických predpisov (smernicami), ktoré sa na výrobok vzťahujú, a že zhoda bola preukázaná pomocou príslušného postupu posudzovania zhody. Základné požiadavky sú tie požiadavky, týkajúce sa bezpečnosti výrobkov, ochrany verejného zdravia, ochrany spotrebiteľa, ochrany životného prostredia a v určitých prípadoch aj interoperability.

Čo všetko sme testovali?

Aby sme získali bezpečnostný certifikát, museli sme preukázať, že sú naše veže naozaj bezpečné. 

ce

Museli prejsť rôznymim skúškami ako napr vystavenie otvorenému ohňu na 10 sekúnd, záťažový test, test náklonu. Dokázali sme, že naše veže nemajú žiadne ostré hrany, žiadne výčnelky a sú absolútne bezpečné pre detské rúčky.

Rovnako sme museli preukázať, že naše veže nemajú žiadne skrutky, kvôli ktorým by mohlo prísť časom k rozkývaniu konštrukcie. Naše veže sú spájané výlučne drevárskymi spojmi.

ce

Dokazovali sme, že sa vo veži nemôže zaseknúť žiadna rúčka, nôžka, či hlava. Že sú naše veže dostatočne stabilné a pri správnom používaní nehrozí ich prevrhnutie. Testovali sme napr aj to, čo sa stane s vežou, keď padne z rôznej výšky, keď spadne na nohy, či na bok.

Samozrejmé je, že všetky nami používané materiály, ako aj nátery, sú absolútne bezpečné a pre deti nezávadné.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info