Učiace veže

no alt

Bezpečnosť

Bezpečnosť

Veže Zoody spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy a majú certifikát CE.

Naša učiaca veža je bezpečnou pomôckou pre vaše zvedavé detičky. Na zadnej strane veže sú tri vyberateľné bezpečnostné zarážky, ktoré zabraňujú vypadnutiu. Vežu je možné bezpečne používať vtedy, ak vie už drobec samostatne stáť.

Keď vaše dieťatko získa väčšiu istotu pohybu, môžete zarážky jednoducho odstrániť. Naša učiaca veža je vyrobená tak, aby bola pre vaše dieťatko maximálne bezpečná – nemá ostré rohy ani žiadne výčnelky, o ktoré by sa mohlo zachytiť alebo zakopnúť, všetky jej hrany sú zaoblené.

Od akého veku je učiaca veža vhodná? Kedy na ňu dieťatko bezpečne postaviť? Učiacu vežu môžte pokojne začať používať akonáhle vie vaša ratolesť samostatne stáť, nedá sa teda ohraničiť vekom odkedy ju začať používať.

Kvalita

Kvalita

Používame iba kvalitné drevo.Všetky naše veže sú robené ručne a kladieme dôraz na každý detail, preto nemajú žiadne viditeľné spoje a hrany sú zaoblené. Veža od nás bude investíciou do vášho dieťatka na niekoľko rokov. Pozrite si v našej fotogalérii kvalitu vyhotovenia a posúďte sami.

Polohovateľnosť

Polohovateľnosť

Chcete, aby vaše dieťatko učiacu vežu využívalo čo najdlhšie? V tom prípade určite oceníte možnosť polohovania platformy učiacej veže – veža sa doslova prispôsobí rastu vášho drobca. Keď váš malý pomocník alebo pomocníčka podrastie, jednoducho posuniete platformu o niečo nižšie. Štandardná výška veže je 90 cm a platformu je možné nastaviť do troch výšok - 25cm, 37,5cm a 50cm.

Ručná výroba

Ručná výroba

Naše učiace veže sú ručne vyrobené a každá z nich je originál. Kusová výroba umožňuje prispôsobiť výšku učiacej veže vašim individuálnym požiadavkám, napríklad podľa výšky vašej kuchynskej linky Našim zákazníkom sa snažíme vyhovieť v každom smere a preto sa na nás obráťte aj ak máte akúkoľvek špeciálnu požiadavku na úpravu veže. Rovnako si môžetevybrať z viacerých povrchových úprav, farieb a doplnkov

Overená kvalita

Overená kvalita

Kúpou produktov Zoody, od nás bdržíte vysokokvalitný produkt s garanciou dlhej životnosti.

Ak ste u nás nenašli produkt, o ktorý by ste mali záujem, alebo potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Nezávadnosť

Nezávadnosť

Vieme, že naši drobci radi všetko ochutnávajú. Preto na povrchovú úpravu našich učiacich veží, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva, používame iba farby a laky na prírodnej báze, určené na detské hračky. Všetky látky, ktoré používame, sú ekologické a certifikované na takéto použitie.

Rýchlosť dodania

Rýchlosť dodania

Chcete mať svoju vežu u seba už cez víkend? To celkom chápeme! Preto učiace veže dodávame už do pár dní od zadania objednávky.

zoody

Zobraziť:
no alt