Prečo učiaca veža Zoody?

Rozmýšľate nad kúpou učiacej veže? Presvedčíme Vás o tom, že Zoody je tá pravá.

Prečo učiaca veža Zoody?

 kvalitaOverená kvalita

Výrobe veží sa venujeme už viac ako 5 rokov. Tieto mnohoročné skúsenosti nám pomohli doladiť aj tie najmenšie detaily a zamerať sa na funkčnosť, bezpečnosť a zároveň jednoduchosť.

Každý náš nový model veže, tiež prechádza skúškou kvality, teda najskôr je testovaní našimi deťmi :).

 

deti

 Venovené deťom

Naše vežičky sú prispôsobené jemným detským rúčkam a nôžkam. Nenájdete na nich žiadne ostré hrany a každá jej časť je niekoľkokrát ručne opracovávaná. Veže Zoody sú spájané výhradne drevárskymi spojmi a preto sa ich stabilita nezmení ani za 10 rokov.

 

problemProblémom sa neotáčame chrbtom

Prišla Vám poškodená zásielka? Stratili ste pri používaní bezpečnostný kolík? Založili ste niekam ochranné tyčky? Nech už je problém akýkoľvek, u nás máte istotu, že Vám telefón zodvihneme a na email odpíšeme aj o mesiac, o rok, či neskôr. 

 

zarukaZáruka

Pri kúpe našich produktov dostanete faktúru, ktorá zároveň slúži ako záručný doklad. Keďže vyrábame kvalitné produkty, nebojíme sa na ne poskytovať predĺženú záruku - 36 mesiacov.

 

na mieruPrispôsposobujeme na mieru

Ručná výroba nám umožňuje prispôsobiť sa akýmkoľvek požiadavkám. Či už je to širšia veža, veža so šiestimi nohami, s počítadlom no bez tabule, či 4 polohami na státie, radi im vyhovieme.

 

dvedetiVracaujúci sa zákazníci

Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou, o ich spokojnosti svedčí aj to, že s príchodou nových malých členov rodiny, sa k nám vracajú s kúpou ďalších veží. Pozrite si fotogalériu pomocníkov na vežiach Zoody.

 

materialPodporujeme našich výrobcov

Všetok nami používaný materiál pochádza od slovenských a českých výrobcov.

 

 

bezpecnostBezpečnosť je prvoradá

 Prioritou pri výbere učiacej veže by mala byť určite bezpečnosť - čo je dôležitejšie, ako to, aby sa našim drobcom nič nestalo? Preto naše veže nemjú žiadne ostré hrany, všetky sú zaoblené, nemajú žiadne viditeľné spoje, majú tri bezpečnostné tyčky, ktoré chránia zozadu dieťatko pred vypadnutím a čo je hlavné, sú konštruované tak, aby boli rovnako stabilné aj po 5 rokoch používania. Nami používane farby a laky sú certifikované na použitie pre deti do 3 rokoch a tak sa nemusíte obávať, ak bude vaša ratolesť vežu ochutnávať.

 

dodaniePoštovné zdarma

Za poštovné u nás neplatíte ani cent!

 

 

rychlostRýchlosť dodania

Oslavuje Váš drobec budúci týždeň prvé narodeniny? Pre nás to nie je vôbec problém. Naše veže dodávame extrémne rýchlo a to už do pár dní od objednávky. Žiadne mesačné čakacie doby u nás nepoznáme.

 

RoznodorodstDávame Vám na výber

U nás si vežu prispôsobíte tak, aby bola ozdobou Vašej domácnosti. V ponuke máme až 30 farieb a 5 lakov, ktoré si môžte ľubovoľne nakombinovať.

 

Chcem nakupovať

Diskusia

(8 komentárov)

Dobrý den, dnes věž dorazila a do pá... M 25.8.2020 14:13:15
Vezu sme objednavali pre synovca Miska. ... Ludmila 24.8.2020 08:23:59
Kvalitne prevedenie a rychle dodanie. Sm... Ivan 22.8.2020 19:27:30
Veza nam prisla dnes , len pred 3 dnami ... Lenka 21.8.2020 09:20:13
dakujeme! Peter 17.7.2020 22:40:33

Táto stránka používa cookies. Viac info