Buková Panda s tabuľou

Buková Panda s tabuľou

Polohovateľná Na mieru CE bezpečnostný certifikát

Učiaca veža z bukového dreva s tromi polohami stupienka

152,10 € s DPH

169 € s DPH Zľava 16,90 €

Výrobca: Zoody

Učiaca veža Zoody spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy a získala označenie CE. Čo všetko sme testovali, aby sme dokázali, že je pre dieťatko naozaj bezpečná, sa dočítate v našom blogu.

veza

Učiaca veža Korytnačka je vyrobená z tvrdého bukového dreva

Učiaca veža Zoody spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy a získala označenie CE. Čo všetko sme testovali, aby sme dokázali, že je pre dieťatko naozaj bezpečná, sa dočítate v našom blogu.

 

Veža Panda má širší aj hlbší stupienok poskytuje teda oveľa viac miesta. 

Panda je určená pre zvedavých malých prieskumníkov - zvislé tyčky bránia vylezeniu von z veže.

Veža Panda je perfektná najmä pre deti, ktoré sú veľmi aktívne, radi na všetko vyliezajú. Má zvislé bezpčenostné tyčky, čo zaisťuje, že vaše dieťatko po nej nebude môcť vyliezať.


veza

 

Polohovateľná veža so zvislými tyčkami Panda, je určená pre malých výmyselníkov - vďaka širokej základni má ešte väčšiu stabilitu a zvislé tyčky na bokoch a vpredu zabránia tomu, aby na ňu dieťatko vyliezalo. 

 veza

 

Veža má vzadu 3 bezpečnostné vyberateľné zarážky, ktoré zabránia vypadnutiu. Zarážky majú poistky, aby ich najmenšie deti nevedeli vytiahnuť. Pri starších deťoch je možné zarážky úplne odložiť.

 veza

 

Vďaka inovatívnemu systému zabezpečenia, ktoré sme vymysleli, vôbec nehrozí, že dieťa vyberie bezpečnostné tyčky. Presvedčte sa o tom na nasledujúcom videu:

 

Štandardná výška veže je 90 cm, jej výšku však radi prispôsobíme vašim požiadavkám.

 

veza

 

Polohovateľná učiaca veža rastie s vašim dieťatkom. Má tri polohy, ktoré prispôsobíte jeho výške. Pre najmenšie deti je určená vrchná poloha vo výške 50 cm, stredná poloha je určená pre deti do 4 rokov vo výške 37,5cm a najnižšia poloha je pre starších pomocníkov je vo výške 25 cm

polohy

 

 Vaša vežička môže byť unikát len pre vášho drobca a my ju radi ozdobíme jeho menom.

Meno

 

Povrchová úprava je pre vežu veľmi dôležitá, zabezpečuje to, že bude chránená pred nečistotami, vlhkosťou, či mastnotou. Na výber máme až 30 farieb, alebo môžte zvoliť bezfarebný lak.

vzorkovnik

 

Pri výbere svetlého farebného prevedenia (biela, slonová kosť, žltá, svetlomodrá, svetlofialová a pod) nezabudnite na to, že môže byť vidieť štruktúru dreva a farby nebudú úplne prekrývať jeho kresbu. Ak sa vám táto prírodná vlastnosť dreva nepáči, odporúčame zvoliť tmavšiu farbu, ktorá spoľahlivo zakryje všetky kresby dreva.

farbenie

 

Ak sa vám prirodzený vzhľad dreva páči, odporúčame zvoliť bezfarebný, alebo farebný lak, ktorý jeho kresbu ešte zvýrazní.

lak

Veže sú spájané drevárskym spojom - nehrozí teda, že dôjde časom k jej rozkývaniu vplyvom posúvania šrobov. Nenájdete na nej žiadne ostré hrany a jej povrch je prispôsobený najjemnejším detským rúčkam a nôžkam.

zebra

 

Štandardná výška: 90 cm
Šírka: 40 cm
Platforma: 30 x 20 cm
Výška stupienkov: 50, 37,5 a 25 cm
Hĺbka: 36 cm
Nosnosť: 100 kg
Drevo: Buk