Učiaca vežička pre vaše dieťatko: objavuje svet a je pri vás, aj keď varíte

Rozvíjať schopnosti dieťatka je veľmi dôležité. Dieťa potrebuje mamu, ktorá sa oň stará, a čo najviac stimulácie zo strany prostredia. Vyskúšajte učiacu vežu. Vaše dieťatko sa na vežičke učí novým veciam.

uciaca veza

Učiaca veža Zoody je vežička s bočným istením proti pádu. Keď na vežu dieťatko vylezie, dovidí a dočiahne na kuchynskú linku. Z vežičky vás pozoruje, hravou formou objavuje svet a učí sa novým veciam. Pomáha s kuchtením, miešaním, hrá sa s múkou, cestom atď. Tým ho rozvíjate.

Deti

Vďaka učiacej veži je vždy blízko vás a máte ho pod kontrolou, aj keď varíte alebo robíte niečo iné. Nespadne a nebude loziť kade-tade.

Pozrite si tieto krásne zábery učiacich vežičiek Zoody. 

Miniatúrny kuchár

veza

Proste zlatý. 

Varíme spolu: super pomocník do kuchyne

veza

Učiaca vežička je pre každé zvedavé dieťatko, ktoré veľmi rado pozerá pod ruky a do hrncov pri varení. Vyrieši dilemu bezpečnosti v kuchyni vs. ako rozumne podporiť rozvoj a zber skúseností.

Drobci majú veľkú radosť z toho, že môžu pomáhať v kuchyni a robiť zaujímavé veci. Učia sa. Môžu sa vrtieť i sledovať, čo robíte. Plus vždy ich máte pri sebe a na dohľad.

veza

Dopočuli sme sa o prípade, keď tatino frflal, čo to mamina zasa kúpila. No neskôr priznal, že je to super vecička. Majú ju od roka, teraz mal syn 5 rokov a ešte stále vežu používa a pečú spoločne.

uciaca veza

Učiacu vežu si zamilujete. Nielenže váš drobec bude na všetko vidieť a vy máte pokoj pri varení, ale hlavne môže ochutnávať. Radostný bude deň, až na vežičku vylezie a zlezie z nej sám.

S takými úžasnými a krásnymi pomocníkmi sa hneď varí lepšie

ucaica veza

Z učiacej vežičky môžu pomáhať pripravovať koláč, umývať riad, v kúpeľni si čistiť zúbky. Vežičky podporujú detskú zvedavosť a chuť objavovať svet. A vy budete mať pokoj pri varení.

Dieťatko je poruke a učí sa

uciaca veza

Tá je roztomilá. 

Ak máte dve detičky, lepšia je taká učiaca veža, kde sa zmestia obidve, lebo o ňu môže byť bitka.

Rozvíjať sa napomáha aj tabuľa a počítadlo

tabula uciaca veza

Aby sa dieťatko nikdy nenudilo, niektoré učiace veže majú na bokoch počítadlo a tabuľu na kreslenie kriedami či na magnety. Takže sa s vežou môže hrať, aj keď práve nebude pomáhať. Pozrite si učiacu vežu Levík.

Konečne dočiahne na linku 

uciaca veza

Vežička Zoody je skrátka paráda, drobec je poruke, pomáha variť a rozvíja sa. Jedna mamina nám povedala, že vežu majú od 11 mesiacov a používajú ju denne už dva a pol roka. Prečítajte si, čo hovoria iné maminy.

Opatrnosti nikdy nie je dosť. Vežička je stabilná a schodíky sú ohradené zábradlím. Zarážky majú poistky, aby ich deti nevedeli vytiahnuť. Preto dieťa z veže nespadne.

zoody

Učiaca vežička vymyslená na základe Montessori princípov sa u vás rýchlo udomácni. Drobec z vežičky sleduje, čo robíte vy, a pomáha vám pri varení a bežných činnostiach v domácnosti. Tým podporujete jeho rozvoj.

Detská radosť je tá najkrajšia

uciaca veza zirafa

Hra s loptičkami. Pozrite na neho. Potopa v celej kuchyni, ale za tie iskričky v očiach to stálo.  Ešte keď zistí, že do toho umývadla sa z tej veže ľahko dostane... 

Ten má radosť!

veza zirafa

Skvelé je aj to, že drobca nemusíte držať na rukách alebo nosiť v šatke. Ruky máte voľné a dieťatko je pri vás a hrá sa. Ono to denné nosenie 10-kilového zvedavca na rukách dá tiež celkom zabrať. :)

Veža rastie spolu s dieťatkom

veza zirafa

Vaše ratolesti rastú, a preto sú aj polohovateľné vežičky, ktoré majú tri stupienky prispôsobiteľné výške dieťaťa. Vďaka tomu bude stačiť iba jedna vežička.

Šťastné spomienky na detstvo vďaka vežičke

uciaca vehza zoody

Pekné detstvo je dar. Na učiacich vežičkách môžu mať vaše detičky krásne zážitky. Môžu hladkať koníka, zdobiť celý vianočný stromček, nielen najnižšie vetvičky, oberať ovocie na záhrade a veľa iného. Tvorivosti sa medze nekladú. 

Dajte dieťatku to najlepšie

Učiaca veža je nádherná pomôcka, ktorá sa u vás rýchlo udomácni. Nielenže drobec z vežičky všetko sleduje a učí sa, ale stále bude poruke a nelozí kade-tade. Je to vec, do ktorej sa oplatí investovať. 

Chcete, aby malo vaše dieťa krásne detstvo, a zároveň mať doma pokoj pri varení? Tak nečakajte a objednajte si učiacu vežičku ešte dnes:

Učiaca veža Levík

Učiaca veža Macko

Učiaca veža Levík Učiaca veža Macko
 Zobraziť viac  Zobraziť viac