45 najkrajších fotiek detí na učiacej vežičke

Vieme, že vaši drobci sú zvedaví. Podporte ich zvedavosť a chuť objavovať svet okolo seba s učiacou vežičkou Zoody.

Čo je učiaca veža Zoody?

Učiaca veža Zoody je drevená vežička so zábradlím. Keď sa na ňu vaše dieťa postaví, pozoruje čo všetko mama robí. Navyše dočiahne až na kuchynskú linku a môže objavovať svet z výšky.

Na vežičke môže pomáhať pri varení, miešať, hrať sa s múkou, cestom, umývať riad, ovocie, zeleninu, presýpať prísady, vešať prádlo, zdobiť vianočný stromček.

Dieťa z veže pozoruje okolie, hravou formou získava nové podnety z okolia a tým sa rozvíja. Prestane loziť kade-tade a bude vždy pri vás a po ruke.

Učiaca veža je krásny pomocník. Všetky sú vyrobené s láskou na Slovensku. Pozrite si tieto krásne zábery učiacich vežičiek Zoody. Všetky nám poslali naše zákazníčky. 

Fotka 1: Zapojte dieťatko do varenia

Miešanie cesta na učiacej veži

Vežička je super hlavne pri varení. Keď drobec dočiahne na kuchynskú linku, pomôže mamke miešať, triediť a umývať riad, zeleninu či ovocie. Všetko to sú stimulujúce a zábavné aktivitky, ktoré ho rozvíjajú.

Navyše ho netreba nosiť na rukách. :-)

Fotka 2: Príprava vianočných koláčikov

Vypekanie vianočných koláčikov

Pečenie s deťmi má vždy niečo do seba.

Fotka 3: Piekli sme brownies

Pečenie koláčov spolu s deťmi

Vežička je super hlavne pri varení. Keď drobec dočiahne na kuchynskú linku, pomôže mamke miešať, triediť a umývať riad, zeleninu či ovocie. Všetko to sú stimulujúce a zábavné aktivitky, ktoré ho rozvíjajú.

Navyše ho netreba nosiť na rukách. 

Fotka 4: Najlepší pomocníci

Príprava cesta spolu s deťmi

Ako sa najlepšie pomáha mamičke? No predsa vo veži a s takými úžasnými a krásnymi pomocníkmi sa musí predsa hneď variť lepšie.

Fotky 5+6+7: Nemajte obavy, že dieťatko spadne

Dieťa stojí na učiacej veži pri dresea umýva riad

Učiaca veža je masívna, absolútne stabilná a na zemi stojí pevne. Každá naša veža má vzadu bezpečnostné zarážky, ktoré zabránia vypadnutiu a pádu na zem.

Hra na učiacej veži

Vaša ratolesť sa môže sústrediť na to, čo robí a nemusí sa zaoberať udržiavaním rovnováhy na stoličke. Ani vy už viac nemusíte neustále striehnuť, či sa mu jedálenská stolička neprevráti.

Dieťa umýva hrniec

A keď podrastie a získa istotu pohybu, zadné bezpečnostné zarážky môžete dať preč.

Fotka 8: Varíme spolu s dieťatkom

Ráno s kuchynským pomocníkom

Ako ste začali dnešné ráno vy? Tejto rodine dorazila učiaca veža hneď z rána a okamžite ju začali využívať v plnej paráde a viac ako si mamka predstavovala.

Na obrázku je učiaca veža Levík v hnedom prevedení, ktorá má na boku drevené počítadlo. To môže váš malý pomocník použiť, keď práve nepomáha v kuchyni. Vďaka veži sa z neho razom stane veľký počtár.

Fotka 9: Z umývania riadu pekný zážitok

A je upratané

Nielen že veža je hračka pre rozvoj, ale aktivitky a hry na nej deti bavia. Je to pre nich zábava a niečo doteraz nepoznané.

Fotka 10: Vežička je bezpečná a stabilná

Bezpečnosť a stabilita

Učiaca veža je stabilná, má tri pevné strany a bezpečnostné tyčky v zadnej časti, ktoré menšie deti chránia pred vypadnutím. Narozdiel od jedálenských stoličiek nehrozí, že ju dieťa prevrhne, alebo spraví krok do priestoru.

Fotka 11: Bože ten kukuč

Pekný pohľad malého dievčatka - zlaté

Maminka nám písala, že učiaca veža je jedna z najlepších vecí, akú svojej dcérke kúpili. Udomácnila sa u nich rýchlo. Využívajú ju denno denne a je ľahká, stabilná, polohovateľná. Používajú ju od 14-tich mesiacov dodnes a ešte určite budú.

Doprajte dieťatku to najlepšie

Vežička rozvíja vaše dieťatko, hravou formou získava nové podnety a učí sa. Je v bezpečí a vždy po ruke. Navyše všetky veže sú vyrábané ručne a s láskou.

Nečakajte a zadovážte si najpredávanejšiu učiacu vežu s magnetickou kriedovou tabuľou a počítadlom, prípadne vežu Chameleon:

Učiaca veža Levík

Učiaca veža Macko

Učiaca veža Levík Učiaca veža Macko
 Zobraziť viac  Zobraziť viac

Fotka 12: Múkohrátky

Hranie sa s múkou

Fotky 13+14: Dvojičková učiaca veža

Dvojičková veža

Máte dvoch? Sú i dvojičkové učiace veže pre dvojičky a súrodencov.

Dvojičková veža

Fotka 15: Kuchyňa plná pomocníkov

Tri učiace veže v kuchyni

A čo keď máte tri malé deti? S tromi vežičkami ich zvládnete všetky naraz. :)

Fotka 16: Kuk :)

Radosť z detskej hry

Nedočkavec. :-)

Fotka 17: Ten má radosť!

Radosť z detskej hry

Každodenné nosenie 10-kilového zvedavca na rukách dá celkom zabrať. Super na vežičke je, že ho do nej postavíte a už ho nemusíte držať na rukách alebo nosiť v šatke. Nemusíte variť s jednou rukou a dieťatko je pri vás a hrá sa.

Fotka 18: Skvelý pomocníček do kuchyne

Triedenie zemiakov

Dokonalá vežička pre rozvoj dieťatka by sa hodila aj vám. Počas varenia uvoľníte svoje ruky a chrbát a váš drobec bude pozorovať svet z učiacej vežičky. Pozrite si našu najpopulárnejšiu učiacu vežu Žirafa.

Fotka 19+20: Umývanie zúbkov na vežičke

Umývanie zúbkov

Učiaca veža v kúpeľni

Veža je vynikajúci pomocník. Dieťatko viete rozvíjať rôznymi aktivitkami - umývaním rúk a zúbkov, hraním divadla, zbieraním ovocia na záhrade či zdobením vianočného stromčeka. :)

Fotka 21: Proste dobrá kúpa

Triedenie zemiakov

jedna mamina nám písala, že tatino frflal, čo to zasa kúpila. No neskôr priznal, že je to super vecička. Majú ju od roka, teraz mal syn 5 rokov a ešte stále vežu používa a pečú spoločne.

Fotka 22: Inšpirovaná montessori princípmi

Montessori pomôcka

Pri dizajnovaní vežičky sme sa inšpirovali montessori princípmi. Dieťatko si prirodzeným spôsobom cibrí jemnú a hrubú motoriku a naučí sa pomenovať zeleninu, ovocie, koreniny, či iné prísady v kuchyni. Sú to nové impulzy z prostredia, ktoré ho rozvíjajú.

Fotka 23: Valcovanie cestíčka

Deti valcujú cesto v kuchyni

Fotka 24: Krásne spomienky na detstvo vďaka vežičke

Hladkanie koníka

Vďaka učiacej veži môže dieťa robiť veci, ktoré by inak nemohlo a mať pekné spomienky na detstvo. Napríklad hladkať koníka.

Fotka 25: Drobec si pripravuje kakauko

Príprava kakauka v kuchyni

Fotka 26: Zdobenie vianočného stromčeka

Zdobenie vianočného stromčeka

Zdobenie vianočného stromčeka sa vďaka ich pomoci môže stať zábavou a deti sa nebudú musieť obmedziť len na najnižšie vetvičky.

Fotka 27: Drobný kuchár

Učiaca veža = spoločné varenie s deťmi

Učiaca veža = spoločné varenie s deťmi

Proste zlatý.

Fotky 28+29: Najkrajšia radosť je tá detská

Dieťa je šťastné, že sa vie hrať

Pozrite sa, akú radosť z vežičky deti majú. :-)

Krájanie banánov

Fotku nám poslala nadšená maminka, ktorá nám chcela ukázať, ako jej drobec pomáha pri varení. Na obrázku je veža Žirafa v bielom prevedení.

Fotka 30: Nedočkavosť :)

Kedy sa ide variť?

Kedy sa ide variť? :)

Fotka 31: Konečne dočiahne na linku

Dieťatko varí za kuchynskou linkou

Vežička Zoody je skrátka paráda, drobec je poruke, pomáha variť a rozvíja sa. Jedna mamina nám povedala, že vežu majú od 11 mesiacov a používajú ju denne už dva a pol roka. Prečítajte si, čo hovoria iné maminy.

Fotka 32: A keď sa dovarilo...

Počítadlo a magnetická tabuľa

Keď sa práve nič nerobí, váš malý pomocník sa môže zahrať s počítadlom alebo kresliť na tabuľu. Počítadlo a magnetickú kriedovú tabuľu má po bokoch učiaca veža Levík.

Fotka 33: Vždy po ruke

Dieťatko je po blízku a pri vás

Super vec na učiacej veže Zoody je, že dieťatko bude vždy pri vás a pod kontrolou. Nebude loziť kade-tade a nemusíte sa báť, čo zasa stvára.

Fotka 34: Veža rastie spolu s dieťatkom

Polohovateľný stupienok umožnuje rasť veže

Vaše ratolesti rastú, a preto sú aj polohovateľné vežičky, ktoré majú tri stupienky. Stupienky viete dať vyššie alebo nižšie a prispôsobiť vežu výške dieťaťa. Vďaka tomu bude stačiť iba jedna veža.

Fotka 35: Dostatok priestoru pre pohyb

Polohovateľný stupienok umožnuje rasť veže

Dieťatko sa vo veži nebude cítiť zakliesnené :) Môže sa vrtieť aj otočiť. Má dostatok priestoru pre pohyb. Prečítajte si, čo hovoria iné maminy.

Fotky 36+37: Hrajte a učte sa spolu!

Hranie sa v kuchyni

Stáť na učiacej veži je pre deti zábava i keď práve nič nevaríte. Radi na nej trávia čas aj inokedy a hrajú sa, skúšajú. :-)

Deti milujú triedenie

Fotka 38: Kuk z okna :-)

Nová aktivita: pozeranie z okna a sledovanie ulice, ľudí a áut

Ďalší nový podnet, ktorý vežička prináša je, že dieťa sa vie pozerať z okna a pozorovať vonkajšie prostredie, ľudí, ulicu, autá. Tým získava nepoznané stimuly a rozvíja sa.

Fotka 39: Podnetné trávenie času

Pomáha urobiť kávu

Učiaca vežička je pre každé zvedavé dieťatko, ktoré veľmi rado pozerá pod ruky a do hrncov pri varení. Vyrieši dilemu bezpečnosti v kuchyni vs. ako rozumne podporiť rozvoj a zber skúseností.

Fotka 40: A ide sa umývať

Umývanie riadu spolu s dieťatkom

Písali nám, že veža je nádherná a dcéra je z nej nadšená. :-)

Fotka 41: Dieťatko je poruke a učí sa

Umývanie riadu spolu s dieťatkom

Tá je roztomilá.

Fotky 42+43: Detská radosť je tá najkrajšia

Hra s loptičkami v umývadle

Hra s loptičkami v umývadle. Mali potopu v celej kuchyni, ale za tie iskričky to stálo. A keď zistí, že z tej veže sa do umývadla dostane ľahko....

Loptičky v umývadle

Fotka 44: A ide sa umývať

Umývanie riadu spolu s dieťatkom

Písali nám, že veža je nádherná a dcéra je z nej nadšená. :-)

Fotka 45: Ďakujeme za prečítanie

Umývanie riadu spolu s dieťatkom

Aj tento drobec vám ďakuje :)

Objednajte si učiacu vežu Zoody

Nečakajte a objednajte si učiacu vežu. Najpredávanejšia je veža Levík a to hlavne pre magnetickú kriedovú tabuľu a počítadlo na bokoch veže. Pozrite si ju: 

Učiaca veža Levík

Učiaca veža Macko

Učiaca veža Levík Učiaca veža Macko
 Zobraziť viac  Zobraziť viac