Čo s vaším drobcom, kým varíte? Postavte ho na vežu!

Určite to poznáte. Ako mamička sa snažíte stihnúť hneď niekoľko vecí naraz: postarať sa o vaše dieťa, upratať aj navariť. Práve varenie býva problém - ste obmedzená iba na čas, keď vaše dieťa spí. Akonáhle začne dieťa chodiť, lozí kade-tade. Ale existuje vynikajúca pomôcka, vďaka ktorej bude dieťa počas varenia pri vás.

Veža, ktorá učí

Táto pomôcka sa volá Učiaca veža. Prečo učiaca? Pretože je to skutočne ideálny spôsob, ako sa dieťa bude zabávať, svoj čas bude spolu s vami tráviť interaktívne a zároveň bezpečne. Učiaca veža je špeciálna stolička, ktorá sa dá podľa potrieb a výšky prispôsobiť dieťaťu, takže sa dá využívať aj niekoľko rokov.

Pozrite si, ako to vyzerá

Bezpečnostné mechanizmy

Navyše, má niekoľko bezpečnostných mechanizmov, takže dieťa je v úplnom bezpečí a máte istotu, že nevypadne. Tým, že je dieťa skoro v rovnocennej výške dospelého, nemá pocit, že mu niečo uniká. Môže sledovať, čo sa okolo neho deje a zároveň mu môžu rodičia dávať jednoduché úlohy, kým ho majú aj stále na očiach.

Ideálny darček pre dieťa

Učiaca veža sa teší veľkej obľube a je to jednoduchý spôsob, ako si aj malé dieťa môže cvičiť motoriku a osvojovať si jednotlivé činnosti. Dôležitejšie však je, že dieťa nemusíte nosiť na rukách, ale je pri vás. Môžete sa s ním rozprávať, vysvetľovať mu jednotlivé činnosti a zabávať ho.

V ponuke máme rôzne typy veží, pevné aj polohovateľné, priesvitné aj s farebnou úpravou, dokonca aj pre dvojičky. Dokonca je možné na vežu napísať aj meno dieťaťka, alebo doplniť ju o počítadlo či tabuľu na kreslenie. 

Najobľúbenejšia učiaca veža je Levík, a to hlavne vďaka magnetickej kriedovej tabuli a počítadlu na stranách. Pozrite si vežu Levík:

Učiaca veža Levík

Učiaca veža Levík
 Zobraziť viac